جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • علایی مقدم:9 خانه ورزش روستایی در قزوین راه اندازی شده است

   علایی مقدم:9 خانه ورزش روستایی در قزوین راه اندازی شده است

   علایی مقدم:9 خانه ورزش روستایی در قزوین راه اندازی شده است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در نشست شورای ورزش استان گفت: امسال 9 خانه ورزش روستایی در استان راه اندازی شده که این رقم باید به 18 مورد افزایش یابد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین؛نشست شورای ورزش استان قزوین به ریاست خانم دکتر بیدخام مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین،عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان،افسانه حسن نایبی معاون ورزشی اداره کل،امیر رضایی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان و مدیران و نمایندگان دستگاههای اجرایی در استانداری قزوین برگزار شد.عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در این نشست ضمن گرامیداشت 22 اسفندماه روز شهداء؛ب لزوم پاسداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام ایران اسلامی تاکید کرد.وی ادامه داد:امسال ایجاد 18 خانه ورزش روستایی را در نظر داشتیم که نیمی از این هدف محقق شده و باید بزودی این مکان ها در روستاهای تعیین شده باقی مانده نیز راه اندازی شوند.
   وی در ادامه بر توسعه متوازن ورزش در سطح استان تاکید کرد و گفت: راه اندازی خانه های ورزش روستایی و توسعه و تجهیز آنها در همین راستا قرار دارد.
   علائی مقدم از فرمانداران، بخشداران و دهیاران درخواست کرد مکان های مناسب برای تجهیز خانه های روستایی را معرفی کنند تا 40 خانه ورزش دیگر در سه ماه نخست سال 97 در روستاهای استان راه اندازی شوند.
   این مسئول ادامه داد: برگزاری جشنواره های نوروزی ورزش همگانی در رشته های طناب کشی،دارت،والیبال سه نفره،طناب زنی،شوت بسکتبال،هفت سنگ و پنالتی هدفمند که به امکانات خاصی نیاز ندارند در برنامه های ما قرار دارد تا در ابتدای سال شور و نشاط خاصی را در سطح روستاها و مناطق مختلف استان داشته باشیم.
   وی ادامه داد: برای توسعه ورزش همگانی در سطح استان به مشارکت دستگاه های اجرای در استان نیازمند هستیم چون اعتبارات در نظر گرته شده در این زمینه محدود هستند.
   این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آمادگی ورزشکاران استان برای حضور در رقابت های آسیایی اندونزی،افزود: ستاد بازی های آسیایی 2018 جاکارتا راه اندازی شده است و امیدواریم با اعزام ورزشکاران استان به این رقابت ها شاهد درخشش بیشتر آنها باشیم.
   اخبار مرتبط
قزوین - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,031,689
تعداد بازدید امروز : 926
تعداد بازدید دیروز : 1,372
آخرین به روزرسانی : 1397/09/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.