جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:توسعه ورزش باید به یک دغدغه برای مدیران تبدیل شود

   مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:توسعه ورزش باید به یک دغدغه برای مدیران تبدیل شود

   مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:توسعه ورزش باید به یک دغدغه برای مدیران تبدیل شود

   مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین در نشست شورای ورزش استان گفت: توسعه ورزش با توجه به نقش آن در تندرستی و نشاط جامعه باید به یک دغدغه برای مدیران تبدیل شود.

   نشست شورای ورزش استان قزوین به ریاست خانم دکتر بیدخام مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین،عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان،افسانه حسن نایبی معاون ورزشی اداره کل،امیر رضایی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان و مدیران و نمایندگان دستگاههای اجرایی در استانداری قزوین برگزار شد.در این نشست؛خانم دکتر بیدخام مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین افزود:مریم بیدخام روز سه شنبه در نشست شورای عالی ورزش استان قزوین افزود: توسعه ورزش همگانی به مشارکت تمامی دستگاه ها نیازمند است.
   این مسئول خاطر نشان کرد: تقویت ورزش همگانی کار یک دستگاه نیست و همه دستگاه ها باید از شورای شهر گرفته تا سایر دستگاه ها پای کار باشند
   مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین اظهار کرد: هیچ کس نمی تواند منکر نقش برجسته ورزش در حفظ سلامت و شادابی افراد جامعه باشد.
   وی افزود: ورزش در بانوان و خانواده ها نیز باید به شکل جدی تر مورد پیگیری قرار گیرد چون خانواده و بانوان خیمه و ستون حفظ جامعه از آسیب های اجتماعی هستند.
   بیدخام همچنین گفت: بیش از یک سوم جمعیت استان را جوانان بین 18 تا 29 سال تشکیل می دهند که این یک ظرفیت عالی برای توسعه ورزش همگانی،ملی و قهرمانی است.
   این مسئول با بیان اینکه 71 هزار و 300 ورزشکار بیمه شده نشان دهنده ظرفیت های ورزشی استان است،افزود: باید بسترهای لازم برای افزایش این آمار فراهم شود.
   وی با تاکید بر تلاش برای برنامه ریزی به منظور تقویت نشاط و شادابی در بین شهروندان استان،افزود: باید از خود سوال کنیم چرا زنجان به عنوان استانی همسایه در ردیف شادترین استان های کشور است اما قزوین در این خصوص در جایگاه پایینی قرار دارد.
   اخبار مرتبط
قزوین - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,031,559
تعداد بازدید امروز : 796
تعداد بازدید دیروز : 1,372
آخرین به روزرسانی : 1397/09/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.