جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ۲ ژیمناستیک کار شایسته قزوینی عازم جام جهانی باکو می‌شوند

   ۲ ژیمناستیک کار شایسته قزوینی عازم جام جهانی باکو می‌شوند

   ۲ ژیمناستیک کار شایسته قزوینی عازم جام جهانی باکو می‌شوند

   تیم ملی ژیمناستیک هنری ایران در حالی بامداد فردا برای شرکت در مسابقات جام جهانی باکو عازم جمهوی آذربایجان می شود که معین صفدری بعنوان ورزشکار و رضا خیرخواه بعنوان سرمربی،تیم ملی کشورمان را همراهی می کنند.

   تیم ملی ژیمناستیک هنری ایران در حالی بامداد فردا برای شرکت در مسابقات جام جهانی باکو عازم جمهوی آذربایجان می شود که معین صفدری بعنوان ورزشکار و رضا خیرخواه بعنوان سرمربی،تیم ملی کشورمان را همراهی می کنند.سعیدرضاکیخا، عبدالله جامعی، رضا فرنیا، معین صفدری، سید محمد شفیعی و محمدرضاخسرونژاد ژیمناست های حاضر در این رقابتها خواهند بود. محمد رضاخیرخواه به عنوان سرمربی و سیدحسن میرقائمی به عنوان داور تیم ملی ایران را در این مسابقات همراهی می کنند.

   رقابتهای جام جهانی ژیمناستیک هنری با حضور ورزشکاران از ایران ،چین ، ژاپن ،کره جنوبی ، روسیه کانادا ، قزاقستان، جمهوری آذربایجان، ازبکستان، عربستان، اسلوونی، ایتالیا، یونان، شیلی،بلاروس، چین تایپه، گرجستان، هلند، لیتوانی، لتونی ،فیلیپین،نروژ،ترکیه،آفریقای جنوبی، اوکراین،کرواسی و فنلاند از ۲۴ تا ۲۷ اسفند ماه در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان برگزار خواهد شد .

   .
   اخبار مرتبط
قزوین - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,031,571
تعداد بازدید امروز : 808
تعداد بازدید دیروز : 1,372
آخرین به روزرسانی : 1397/09/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.