جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دبیر فدراسیون تیراندازی در قزوین:رشته تیراندازی در کشور دارای 20 هزار ورزشکار است

   دبیر فدراسیون تیراندازی در قزوین:رشته تیراندازی در کشور دارای 20 هزار ورزشکار است

   دبیر فدراسیون تیراندازی در قزوین:رشته تیراندازی در کشور دارای 20 هزار ورزشکار است

   دبیر فدراسیون تیراندازی کشورمان در مجمع عمومی و سالیانه هیات تیراندازی استان قزوین گفت: این رشته المپیکی و پرمدال، در کشور دارای 20 هزار ورزشکار است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین؛مجمع عمومی و سالیانه هیات تیراندازی استان قزوین با حضور ملک محمدی دبیر فدراسیون تیراندازی کشورمان،علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان،افسانه حسن نایبی معاونت ورزشی اداره کل و اعضاءمجمع در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.ملک محمدی دبیر فدراسیون تیراندازی کشورمان ضمن تقدیر از حمیات های ارزنده اداره کل ورزش و جوانان استان از رشته تیراندازی،نگاه فنی و کارشناسانه اداره کل ورزش و جوانان استان به رشته مدال آور تیراندازی را نقطه عطف فدراسیون تیراندازی کشورمان در بین استانهای مختلف کشور عنوان کرد و از این حیث؛از مدیرکل،معاونین و کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان استان تشکر کرد.وی ادامه داد:تیراندازی 45 مدال المپیکی و 36 رشته زیر مجموعه دارد که ظرفیت بزرگی برای کسب افتخارات ورزشی در عرصه بین المللی محسوب می شود.
   وی در ادامه با بیان اینکه برای بازی های آسیایی جاکارتا 2018 کاروان 35 نفره تیراندازان کشورمان 25 مرداد سال آینده به اندونزی اعزام می شوند،اضافه کرد: امیدواریم این تیم با دست پر به میهن اسلامی بازگردد.
   دبیر فدراسیون تیراندازی ادامه داد: باید با هم افزایی و همکاری برای تعالی و ترقی تیراندازی در سطح استان ها و کشور اقدام کنیم.
   ملک محمدی ادامه داد: قول راه اندازی خط ویژه کالیبرفشنگ ویژه ورزشی را از مسئولان دریافت کرده ایم و آینده خوبی را برای تیراندازی کشور نوید می دهیم.
   وی در ادامه از قزوین به عنوان یکی از قطب های تیراندازی کشور یاد کرد و گفت: فدراسیون به میزبانی این استان در مسابقات مختلف کمک می کند و همچنین آمادگی داریم تا آکادمی فدراسیون را به منظور برگزاری دوره های آموزشی و مربیگری درجه یک و 2 در قزوین دایر کنیم. وی افزود: قزوین و ورزشکاران آنرا متمایز از خیلی از استان ها می دانیم و بواسطه استعدادها و قهرمانانی که در این رشته دارد، نگاه ویژه ای به این استان داریم.
   ملک محمدی ادامه داد:وجود استعدادهای المپیکی و کشوری مانند ابراهیم برخورداری (نخستین مرد تیرانداز ایرانی حاضر در المپیک) و الهام هریجانی در قزوین از چهره ها و ظرفیت های ویژه تیراندازی در این استان هستند که باید از آنها برای پیشرفت این رشته بهره برد.
   اخبار مرتبط
قزوین - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,031,609
تعداد بازدید امروز : 846
تعداد بازدید دیروز : 1,372
آخرین به روزرسانی : 1397/09/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.