جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • علایی مقدم:تیراندازی باید سهم بیشتری از افتخارات ورزش قزوین داشته باشد

   علایی مقدم:تیراندازی باید سهم بیشتری از افتخارات ورزش قزوین داشته باشد

   علایی مقدم:تیراندازی باید سهم بیشتری از افتخارات ورزش قزوین داشته باشد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در مجمع عمومی و سالیانه هیات تیراندازی استان قزوین گفت: با توجه به استعدادهای موجود در تیراندازی، این رشته باید سهم بیشتری از افتخارات ورزش استان داشته باشد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین؛مجمع عمومی و سالیانه هیات تیراندازی استان قزوین با حضور ملک محمدی دبیر فدراسیون تیراندازی کشورمان،علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان،افسانه حسن نایبی معاونت ورزشی اداره کل و اعضاءمجمع در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در این مجمع،ضمن تقدیر از تلاش های ارزنده فدراسیون تیراندازی کشورمان در در جهت توسعه بیش از پیش این رشته؛استان قزوین را از استانهای مهم و تاثیرگذار تیراندازی کشور در دو بعد همگانی و قهرمانی عنوان کرد و افزود:برای اصلاح نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت رشته المپیکی تیراندازی اقدام کنیم چرا که با توجه به ظرفیت های موجود خود در این رشته باید در جایگاه بالاتری قرار گیریم.
   وی اضافه کرد:در سال 97 ستاد بازی های آسیایی 2018 جاکارتا شروع به کار می کند و با توجه به حساسیت این سال برای رشته مدال آور تیراندازی تقویم و برنامه ریزی مناسب پیاده شود.
   علائی مقدم افزود: کمک اداره ورزش در سال جاری به هیات تیراندازی استان تنها مالی نبوده و علاوه بر تجهیز و توسعه در سایر زمینه ها نیز کمک هایی برای ارتقای این هیات صورت گرفته است.
   علائی مقدم افزود:آمار بیمه شده این هیات در 10 ماه سال جاری نسبت به سال گذشته کاهش داشته است و باید استعدادیابی را برای رفع این کمبود به طور جدی در دستور کار قرار دهیم.
   اخبار مرتبط
قزوین - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,031,555
تعداد بازدید امروز : 792
تعداد بازدید دیروز : 1,372
آخرین به روزرسانی : 1397/09/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.